Wczoraj, 21 marca policjanci zatrzymali kierowcę, który 8 marca potrącił rowerzystkę. W wyniku poniesionych obrażeń kobieta zmarła w szpitalu.

Do zdarzenia doszło 2 tygodnie temu w miejscowości Wola Piasecka. Tuż przed godziną 18:00 kierujący pojazdem marki Peugeot potrącił jadącą w tym samym kierunku 38-letnią mieszkankę gminy Piaski. Po zdarzeniu mężczyzna nie udzielił poszkodowanej pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia pozostawiając kobietę w przydrożnym rowie z licznymi obrażeniami ciała. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń kobieta zmarła w szpitalu.

Intensywne czynności wykonane przez policjantów doprowadziły do ustalenia sprawcy wypadku. Jak się okazało jest nim 39-letni mieszkaniec gminy Piaski. Po zdarzeniu mężczyzna sam zaczął naprawiać uszkodzenia w pojeździe, a zdemontowane elementy ukrył na terenie posesji, gdzie mieszkał m.in. zakupując je w ziemi.

39-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Dzisiaj został doprowadzany do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty.

Łęczna 22 marca

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876