Dwie osoby trafiły do szpitala po wczorajszym zdarzeniu drogowym w którym doszło do zderzenia dwóch pojazdów: osobowego z ciężarowym. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj, 25 lipca przed godziną 6 dyżurny świdnickiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch pojazdów. Jak ustalili na miejscu policjanci, kierujący pojazdem ciężarowym marki Mercedes, 47-letni mieszkaniec Lublina wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 44-letniej kierującej pojazdem marki Volvo. Kierujący pojazdami zostali przewiezieni do szpitala. Kierująca volvo doznała obrażeń i pozostała w szpitalu, natomiast kierujący mercedesem po zbadaniu został wypisany. Oboje byli trzeźwi.

Teraz policjanci ze świdnickiej komendy będą prowadzić czynności zmierzające do wyjaśnienia dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Łęczna 26 lipca 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876