Do dwóch lat pozbawienia wolności grozi 22-letniemu mężczyźnie, który jechał swoim samochodem w stanie nietrzeźwości. Został zatrzymany przez policjanta, który wracał po służbie do domu.

W sobotę 31 sierpnia tuż po północy policjant z Posterunku Policji w Siedliszczu wracał do domu po służbie. Znajdując się w miejscowości Brzezice został wyprzedzony z dużą prędkością przez kierującego pojazdem marki Opel Astra. Tor kierującego astrą wskazywał, że może znajdować się w stanie po użyciu alkoholu. Policjant zadzwonił na numer alarmowy.

W pewnym momencie kierujący zjechał na przystanek w miejscowości Brzezice, zatrzymał się i wysiadł z auta. Funkcjonariusz zatrzymał się za nim i wylegitymował się. Wtedy kierowca astry rzucił się do ucieczki. Po chwili policjant dogonił go i zatrzymał.

Gdy na miejsce przyjechał piasecki patrol policji okazało się, że kierowcą jest 22 – latek z gminy Trawniki. Mężczyzna miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymane mu zostało prawo jazdy, a pojazd został odholowany.

Sprawą 22-latka zajmie się sąd. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Łęczna 2 września 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876