Kryminalni w jednym z lokali wykryli wczoraj, 10 października dwa nielegalne automaty do gier hazardowych. Za prowadzenie tego typu działalności bez koncesji może grozić grzywna i kara pozbawienia wolności do 3 lat.

W miniony czwartek w godzinach popołudniowych świdniccy kryminalni podjęli działania w celu zweryfikowania informacji o nielegalnych automatach do gier w jednym z lokali w centrum Świdnika. Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się, gdyż zastali w pomieszczeniu dwóch mężczyzn grających na urządzeniach o cechach typowych automatów do gier hazardowych. Urządzenia zostały zabezpieczone przez policjantów. Szczegółowe okoliczności nielegalnego procederu, w tym rola 52-letniego mieszkańca Świdnika prowadzącego lokal, zostaną wyjaśnione w toku prowadzonego postępowania.

Zgodnie z ustawą o grach hazardowych automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 11 października 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876