Z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala kobieta, która wczoraj, 17 grudnia została potrącona na przejściu dla pieszych.

O godz. 16 dyżurny świdnickiej komendy odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Piaski na ul. Lubelskiej. Doszło tam do potrącenia przez 56-letniego kierowcę pojazdu marki Peugeot, 68-letniej pieszej przechodzącej przez przejście dla pieszych. Kobiecie na miejscu została natychmiast udzielona pomoc, a następnie została przewieziona do szpitala. Okazało się, że doznała poważnych obrażeń ciała. Kierujący samochodem był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a na miejscu zdarzenia przeprowadzono wszelkie niezbędne czynności.

Od początku roku na terenie powiatu świdnickiego doszło do 24 zdarzeń drogowych z udziałem pieszych. Dwoje pieszych zmarło z powodu poniesionych obrażeń. Policjanci zwracają się z apelem do kierowców i pieszych o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz o zachowanie ostrożności i rozwagę.

Łęczna 18 grudnia 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876