33-latek odpowie przed sądem za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. W nocy z środy na czwartek na jednym z osiedli porozbijał swoim autem 4 inne pojazdy i uciekł pieszo z miejsca zdarzenia.

W nocy dyżurny świdnickiej policji otrzymał zgłoszenie o samochodzie, który uderzył w kilka innych zaparkowanych pojazdów, a jego kierowca oddalił się w nieznanym kierunku. Skierowani na miejsce funkcjonariusze zastali 4 uszkodzone samochody oraz rozbite auto sprawcy. Niespełna dwie godziny później zapukali do jego mieszkania i sprawdzili jego trzeźwość. Po stwierdzeniu, że mieszkaniec Świdnika jest pod wpływem alkoholu, doprowadzili go do policyjnego aresztu.

Po wytrzeźwieniu mężczyźnie przedstawiono zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, stanowiący przestępstwo zagrożone karą do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo za nocną przejażdżkę po mieście bez uzasadnionej przyczyny ukarany został mandatem karnym za nieprzestrzeganie ograniczeń obowiązujących w trakcie epidemii.

Łęczna 10 kwietnia 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876