Na skutek niedostosowania prędkości do warunków na drodze przez 33-letniego kierowcę skody doszło do zderzenia trzech aut. Jedno z nich zostało wyrzucone na przydrożne łąki.

16 sierpnia około południa w miejscowości Pełczyn, przy zjeździe na Siostrzytów, doszło do zderzenia się trzech pojazdów osobowych. Jak ustalili policjanci na miejscu zdarzenia, do manewru skrętu w lewo zatrzymał się pojazd marki Citroen. W tym czasie, na skutek niedostosowania prędkości do warunków na drodze, na jego tył najechała skoda. Siła zderzenia obu pojazdów spowodowała, że citroen uderzył w jadącego z naprzeciwka renaulta.

Przez kilka godzin droga krajowa nr 12 w miejscu zdarzenia była nieprzejezdna. Policjanci i strażacy kierując ruchem na drodze, kierowali inne pojazdy objazdami. Na miejscu interweniowała załoga karetki pogotowia ratunkowego, która opatrzyła powierzchowne rany uczestników zdarzenia. Na szczęście skończyło się jedynie na zniszczonych pojazdach i ogólnych potłuczeniach.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 33-letni kierowca skody za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym oraz punktami karnymi.

Łęczna 17 sierpnia 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876