Policjanci ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży do jakiej doszło w jednym z mieszkań. 35-letni mężczyzna napotkał nieznane mu osoby, z którymi następnie spożywał alkohol, a następnie zaprosił ich do swojego mieszkania. Gdy się obudził następnego dnia okazało się, że wraz z nieznajomymi z mieszkania zniknęły dokumenty, pieniądze i inne wartościowe przedmioty.

Komenda Powiatowa Policji w Świdniku została powiadomiona przez jednego z mieszkańców miasta o kradzieży, która miała miejsce w jego domu. Jak ustalili policjanci 35-letni mieszkaniec Świdnika spożywał alkohol z trójką przygodnie poznanych młodych ludzi. Razem udali się do jego mieszkania, gdzie kontynuowali spotkanie i raczenie się trunkami. Gdy gospodarz zasnął goście zabrali mu portfel z dokumentami oraz pieniędzmi, a także głośniki, smartwatch i słuchawki.

Policjanci m.in. na podstawie monitoringu ustalili dane tych osób, a następnie zatrzymali je. Okazało się, że kradzieży dokonało wspólnie dwóch mężczyzn: 30 i 20-latek. Podczas przeszukania ich miejsc zamieszkania u 30–latka odnaleziono również niewielkie ilości narkotyków.

Mężczyznom przedstawiono już zarzuty w tej sprawie. Część mienia odzyskano. Teraz złodzieje będą odpowiadać przed sądem za swoje zachowanie.

 

Łęczna 22 października 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876