Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, a cztery osoby trafiły do szpitali po wczorajszym wypadku drogowym, kiedy doszło do zderzenia trzech pojazdów.

Wczoraj, 6 maja po godzinie 17:20 dyżurny świdnickiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulicy Piaseckiej w Świdniku z Aleją Tysiąclecia w Lublinie. Jak ustalili policjanci, 70-letni kierujący pojazdem marki Mercedes wyjeżdżając od strony Lublina ulicą Piasecką z zamiarem skrętu w lewo w Aleję Tysiąclecia w Lublinie, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierowcy pojazdu marki Opel jadącemu Aleją Tysiąclecia w kierunku Zamościa. W wyniku zdarzenia opel dachował, a wytrącony z toru jazdy mercedes uderzył w pojazd marki Fiat, który dojeżdżał do skrzyżowania od strony Zamościa.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca mercedesa, a cztery osoby: trzech pasażerów opla oraz pasażer mercedesa trafili do szpitali. Teraz policjanci ze świdnickiej jednostki wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

Łęczna 07 maja 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876