Policjanci interweniowali w nocy z piątku na sobotę na jednej z ulic, gdzie zgłoszono kłótnię pomiędzy kobietą a mężczyzną. Na widok nadjeżdżającego radiowozu mężczyzna uciekł do zaparkowanego seata i zaczął uciekać.

- W nocy z piątku na sobotę dyżurny świdnickiej jednostki odebrał zgłoszenie, że na jednej z ulic Świdnika ma miejsce głośna kłótnia pomiędzy parą – informuje aspirant Elwira Domaradzka. Na miejsce został skierowany patrol policji. Gdy mundurowi dojeżdżali na miejsce interwencji mężczyzna biorący udział w zajściu spłoszył się, wsiadł do zaparkowanego pojazdu marki Seat i zaczął uciekać ulicami miasta. Nie chciał się zatrzymać pomimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Gdy policjanci zatrzymali mężczyznę, okazało się, że za kierownicą pojazdu znajduje się 22-letni mieszkaniec Świdnika. Policjanci odnaleźli przy nim narkotyki. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

22-latek usłyszał trzy zarzuty: posiadania środków odurzających, kierowania pojazdem pod wpływem środka odurzającego oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej. Prokuratura zastosowała w stosunku do niego dozór jako środek zapobiegawczy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 26 lipca 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876