Wczoraj, 20 lipca wieczorem do akcji ratunkowej nad Jeziorem Białym koło Włodawy zostały wezwane służby. Pomocy potrzebował mężczyzna, który wskoczył do wody i już nie wypłynął.

Do zdarzenia doszło w sobotę w Okunince nad Jeziorem Białym. Po godzinie 18 służby ratunkowe zostały powiadomione o utonięciu mężczyzny. Na miejsce skierowano straż pożarną, zespół ratownictwa medycznego oraz policję.

Mężczyzna skoczył z pomostu do wody i już nie wypłynął. Po skoku z pomostu na główkę 23-letni mieszkaniec woj. podkarpackiego wynurzył się z wody nieruchomy, z twarzą zwróconą do dołu. Młody mężczyzna został wyciągnięty z wody przez kolegów. Na ratunek pośpieszył świadek zdarzenia, który podjął czynności reanimacyjne. Przybyli na miejsce ratownicy wodni, którzy w niedalekiej odległości pracowali na strzeżonym kąpielisku, przejęli czynności ratownicze.

    Młody mężczyzna śmigłowcem został przetransportowany do lubelskiego szpitala, gdzie zajęli się nim lekarze. Pobrana zostaął rówież od niego krew do badań na zawartość alkoholu. 23-latek jest w poważnym stanie. Niewykluczone, że czeka go długotrwałe leczenie i rehabilitacja.

Łęczna 21 lipca 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876