Dyżurny policji odebrał zgłoszenie, z którego treści wynikało, że w kierunku Włodawy porusza się nietrzeźwy kierowca. Policjanci zatrzymali do kontroli 58-letniego kierowcę. Badanie alkomatem wykazało, że miał prawie promil alkoholu w organizmie.

Włodawski dyżurny odebrał zgłoszenie, z którego treści wynikało, że w kierunku Włodawy mercedesem porusza się najprawdopodobniej nietrzeźwy kierowca. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci Ruchu Drogowego, którzy na ulicy Korolowskiej we Włodawie zatrzymali wskazany pojazd do kontroli. Kierowcą okazał się 58-letni włodawianin. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie prawie promil alkoholu.

Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grożą maksymalnie 2 lata więzienia, konsekwencje finansowe i zakaz kierowania pojazdami.

Łęczna 23 lipca 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876