Mieszkaniec gminy Urszulin na jednej z ulic w innym mieście znalazł portfel z pieniędzmi i dokumentami. Uczciwy znalazca przekazał wszystko policjantom z prośbą o przekazanie właścicielowi.

Do włodawskiej komendy zgłosił się mieszkaniec gminy Urszulin, który powiadomił, że na ulicy Przechodniej we Włodawie znalazł portfel. Wewnątrz znajdowały się dokumenty, między innymi dowód osobisty i karta bankomatowa oraz pieniądze. Policjanci przyjęli zgubione przedmioty, a następnie ustalili, że ich właścicielką jest mieszkanka Włodawy. Kobieta odebrała już zgubione przedmioty od policjantów.

- Na pewno należy pochwalić tutaj znalazcę, dzięki uczciwości którego zgubione rzeczy wróciły do swojej właścicielki – informuje sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz. Należy jednak pamiętać, że żadna rzecz, której nie jesteśmy właścicielami, nie jest nasza. Przestrzegamy, żeby znaleziony przedmiot zwrócić prawowitemu właścicielowi lub zgłosić ten fakt. Przypominamy także, że za przywłaszczenie znalezionych cudzych rzeczy ruchomych grozi odpowiedzialność karna.

Łęczna 2 września 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876