70-latek, który zdecydował się wsiąść za kierownicę będąc pod działaniem alkoholu, swoją podróż zakończył po uderzeniu w zaparkowany samochód.

5 listopada około godziny 13:00 w miejscowości Branica Radzyńska, gmina Radzyń Podlaski doszło do zdarzenia drogowego. Dyżurny radzyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie z którego wynikało, że w zaparkowany na wjeździe do posesji samochód osobowy marki Toyota Rav 4 wjechał kierujący volkswagenem. Funkcjonariusze skierowani na miejsce potwierdzili zgłoszenie. Z ustaleń mundurowych drogówki wynika, że 70-letni mieszkaniec gminy Czemierniki stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w zaparkowany samochód. Siła uderzenia przemieściła toyotę na ogrodzenie posesji.

W trakcie prowadzonych czynności od kierującego VW Passat policjanci wyczuli woń alkoholu. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał w organizmie ponad 1 promil alkoholu. Teraz 70-latek odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Jak podkreśla aspirant Piotr Mucha - za jazdę "na podwójnym gazie" grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 6 listopada 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876