Dwa promile alkoholu i cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami miał 22-latek, który nie chciał zatrzymać się do policyjnej kontroli. Przy próbie zatrzymania pojazdu, 22 latek zajeżdżał drogę funkcjonariuszom i nie reagował na wydawane sygnały. Uciekinier został zatrzymany na jednej z posesji.

Funkcjonariusze łęczyńskiej komendy otrzymali zgłoszenie, że po terenie gminy Łęcznej może poruszać się nietrzeźwy kierowca. Mundurowi podjęli próbę zatrzymania fiata, którego kierujący nie stosował się do wyraźnie wydawanych poleceń i sygnałów. Mundurowi podjęli za nim pościg, który zakończył się na jednej z posesji w miejscowości Trębaczów.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 22-letni mężczyzna był kompletnie pijany, miał 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto w wyniku sprawdzenia w policyjnych bazach okazało się, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Za swoje nieodpowiedzialne i niebezpieczne zachowanie odpowie przed sądem.

Łęczna 23 marca 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876