Wczoraj, 15 marca do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny piłkarzy Górnika Łęczna dołączył trener Bogusław Baniak. Umowa została podpisana do końca sezonu.

- Po długich konsultacjach z Radą Nadzorczą podjęliśmy decyzję o zatrudnieniu trenera Bogusława Baniaka, który jest bardzo doświadczonym szkoleniowcem. Wierzymy, że cały klub skorzysta na jego doświadczeniach i razem będziemy mogli cieszyć się z osiągnięcia wspólnego celu, jakim jest utrzymanie - powiedział Veljko Nikitović, prezes Górnika Łęczna SA.

Cieszę się, że przychodzę do Górnika Łęczna. Naszym celem jest utrzymanie klubu w pierwszej lidze. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby to osiągnąć – zapewnia na stronie Górnika Łęczna Bogusław Baniak, nowy trener Górnika Łęczna.

Bogusław Baniak urodził się 23 września 1958 roku w Pyrzycach. Jako zawodnik występował w Pogoni Szczecin. W swojej karierze trenerskiej prowadził takie kluby jak m.in.: Pogoń Szczecin, Lech Poznań, Miedź Legnica, Warta Poznań, Amica Wronki, Flota Świnoujście, Odra Opole czy Motor Lublin. Ostatnio pracował jako dyrektor sportowy federacji Burkina Faso. (fot. Górnik Łęczna)

Łęczna 16 marca

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876