W Nałęczowie odbyły się 1 grudnia mistrzostwa Ogólnopolskiej Organizacji Taekwondo ITF. Do turnieju zgłosiło się około 200 zawodników z 14 klubów, w tym 14-osobowa reprezentacja Lubelskiego Klubu Sportów Walki Dan z sekcji w Świdniku, Łęcznej i Piaskach, która zajęła drugie miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju.

Łupem danowców padło 14 medali. Po dwa razy stawali na podium: Kinga Matysiak (złoto w układach i srebro w technikach specjalnych), Jakub Trześniak (złoto w technikach specjalnych i brąz w układach) oraz Michał Markowski (srebro w układach i brąz w walkach). Złote medale wywalczyli ponadto Jakub Wojciechowski i Agnieszka Ponieważ w układach oraz Daniel Cur w walkach. Srebro w walkach przypadło w udziale Danielowi Marciszkiewiczowi, zaś brązy wywalczyli Łukasz Staiński (techniki specjalne), Maria Skiba (układy) oraz Mateusz Buda i Paweł Wilczopolski (walki).

Przed danowcami w 2018 roku jeszcze tylko jeden start - na turnieju mikołajkowym w Łopienniku.

Łęczna 04 grudnia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876