Łęczyński klub bokserski ma nowego prezesa. Ze stanowiska odszedł Bogusław Szmuc pierwszy prezes i współzałożyciel Gwarka Łęczna. Funkcję prezesa objął Bartłomiej Grygiel.

Bogusław Szmuc kierował klubem od 1995 roku. W grudniu 2019 roku złożył rezygnację z zajmowanej funkcji, ale na prośbę Zarządu do 20 czerwca, kiedy odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze kierował łęczyńskim klubem, a w wyborach już nie startował.

- Dziękuję za 25 lat wspólnej pracy, która dała mi bardzo dużo satysfakcji, poczucia wykonywania pożytecznej działalności. Dziękuję wszystkim zawodnikom z którymi pracowałem, działaczom, instytucjom sportowym i samorządowym. Dziękuję za 25 lat wspólnej pracy, wierzę że Gwarek dalej będzie się rozwijał - mówił Bogusław Szmuc, przekazując klubowy ster w ręce Bartłomieja Grygiela.

Nowy prezes Gwarka ma 40 lat. Jest Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Od 2006 roku pracuje jako górnik w LW Bogdanka, od roku jest inspektorem na swoim oddziale, pełni także funkcję wiceprzewodniczącego Związku Zawodowego Górników w Polsce LW "Bogdanka" S.A.

W nowym Zarządzie Gwarka oprócz prezesa Grygiela znaleźli się także Grzegorz Jadwiżuk, Andrzej Grzesiuk, Tomasz Majcher (wiceprezesi), Paweł Witkowski, Marek Harasim i Urszula Klejna.

Łęczna 21 czerwca 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876