23 stycznia w Mińsku Mazowieckim odbył się pierwszy turniej Polskiego Związku Kickboxingu w 2021 roku – Grand Prix Polski. Imprezę rozegrano w dwóch osobnych turach – osobno dla dzieci i kadetów młodszych, a następnie dla kadetów starszych, juniorów i młodzieżowców celem zachowania limitów epidemicznych.

Barwy LKSW Dan reprezentowała czternastka zawodników z sekcji w Świdniku, Łęcznej i Piaskach. Zdobyli oni łącznie 18 medali, rozgrywając także między sobą dwa finały. Szczególny powód do zadowolenia może mieć trójka zawodników, którzy wywalczyli po dwa złote medale.

Maksymilian Szłapa triumfował wśród kadetów młodszych w formule pointfighting w kategoriach -47 i +47 kg, w obu finałach pokonując klubowych kolegów: Jakuba Ciołka i Jakuba Ślązaka. Startując po raz pierwszy w grupie kadetów starszych świetnie zaprezentował się Kacper Głowienka. Zdominował swoją kategorię wagową -42 kg wygrywając tak półfinał, jak i finał przez przewagę techniczną wynikami 10:0. W wyższej kategorii -47 kg po półfinale wygranym 9:0 spotkał się w walce o złoto z utytułowanym Jakubem Kasprowiczem z Ninja Academy Warszawa i po zaciętym, bardzo efektownym pojedynku wygrał 10:9. Prawdziwym dominatorem okazał się Jakub Trześniak. W kategorii -57 kg wygrał półfinał 8:0, zaś w finale zwyciężył przed czasem Krzysztofa Sobocińskiego z ostródzkiego Gladiusa 11:1. Natychmiast po finale przystąpił do rywalizacji w kategorii -63 kg, gdzie najpierw w ćwierćfinale pokonał Jonasza Gortata z Bełchatowa 15:8 i był to jedyny pojedynek rozstrzygnięty w ciągu pełnych dwóch rund. Zarówno półfinał z Kacprem Lasą z Orientu Częstochowa, jak i finał z Oskarem Ciepłuchem z Piechotka Team Zalewo skończyły się przed czasem, wynikami odpowiednio 12:2 i 14:4.