W drugą sobotę listopada w sali gimnastycznej przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Spiczynie odbyła się uroczystość XX-lecia istnienia Ludowego Klubu Sportowego „Iskra” Spiczyn.

Swój okrągły jubileusz świętował trener klubu Tomasz Żuraw wraz z zawodnikami, którzy startowali w barwach spiczyńskiego klubu przez minione dwadzieścia lat. Gościem honorowym był dwukrotny mistrz olimpijski w zapasach – Andrzej Wroński.

Uroczystość była okazją do filmowych retrospekcji z historii klubu, a także do podkreślenia najistotniejszych, sportowych osiągnięć „Iskry” - zwłaszcza zdobytego w ubiegłym miesiącu tytułu Drużynowego wice Mistrza Polski Kadetów. Z tego tytułu szczególnie dumni są trenerzy i zapaśnicy, gdyż jest to najbardziej widoczny efekt ich codziennych wysiłków na treningach zapaśniczych. Jubileusz był okazją do podziękowania wszystkim osobom, które na różne sposoby wspierają działalność klubu. Uroczystość uświetnił występ kabaretu „Mimika” z Lublina oraz muzyczny występ uczennicy lokalnego gimnazjum – Wiktorii Polichy.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876