W Zespole Szkół Rolniczych w Kijanach odbył się turniej piłki siatkowej chłopców o Puchar Starosty Łęczyńskiego. Organizatorem turnieju był nauczyciel ZSR w Kijanach Paweł Woliński.

Były to jedyne w swoim rodzaju zawody, podczas których zawodnicy mogli zagrać ze swoimi trenerami w składzie. Po bardzo zaciętej i wyczerpującej walce turniej wygrała drużyna ZSR w Kijanach, drugie miejsce zajął reprezentant Parczewa zaś trzecia była Łęczna. Skład zwycięskiej drużyny: Grzegorz Furtak, Artur Szkutnik, Karol Karwacki, Piotr Mazurek, Artur Suszek, Jakub Lech, Łukasz Walkowski. Trenerem zwycięskiego zespołu jest Paweł Woliński. Statuetkę najlepszego zawodnika zdobyli Artur Szkutnik oraz Grzegorz Furtak (obaj z ZSR w Kijanach). Główną nagrodę wręczył zawodnikom Starosta Łęczyński Adam Niwiński.

W ślady siatkarzy poszły przedstawicielki płci pięknej reprezentujące ZSR w Kijanach. We własnych murach okazały się najlepsze w turnieju piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Starosty Łęczyńskiego, którego organizatorem również był Paweł Woliński. W zawodach udział wzięły drużyny z Kijan, Parczewa, Łęcznej, Klementowic oraz Chełma. Rozegrane mecze były zacięte i bardzo emocjonujące. W fazie grupowej (grupa A: Chełm, Parczew, Łęczna oraz grupa B: Klementowice, Kijany) zwyciężyły drużyny z Kijan i Parczewa. ZSR w Kijanach stoczył ostrą walkę o zwycięstwo w finale turnieju z drużyną z Parczewa, ostatecznie wygrywając w tie-breaku i zdobywając puchar. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna z Łęcznej. Skład zwycięskiej drużyny: Monika Koperczak, Anna Suszek, Magdalena Fałek, Anna Furtak, Katarzyna Werduch, Celina Bujak. Pamiątkowe medale oraz puchar wręczył kierownik szkolenia praktycznego miejscowego zespołu Krzysztof Orlikowski.

 

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876