Do 29 września mogą się zgłaszać sześcioosobowe drużyny pragnące wziąć udział w konkursie „Linteriada 1.0”. Na zwycięzców czeka nagroda w postaci tygodniowego pobytu w górach.

15 września firma PRG Linter S.A. podpisała umowę o współpracy z powiatem łęczyńskim przy udziale Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej. Jej efektem jest konkurs „Linteriada 1.0” skierowany do uczniów klas czwartych o profilu górniczym i politechnicznym. Jego uczestnicy mają szansę sięgnąć po nagrodę w postaci tygodniowego pobytu w górach w ośrodku firmy.

Praca górników to praca zespołowa, dlatego organizatorzy konkursu chcą promować współzawodnictwo w grupach. Konkurs ma rozwijać współpracę i stosunki interpersonalne wśród młodzieży, a także kształtować zdrową rywalizację pomiędzy uczniami.

Do udziału w Linteriadzie mogą się zgłaszać sześcioosobowe zespoły. Zgłoszenia drużyn trwają do 29 września w sekretariacie ZSG. Koordynatorem konkursu ze strony szkoły jest Ewa Pytka, nauczyciel przedmiotów zawodowych, natomiast ze strony spółki Linter Andrzej Fedurek, dyrektor ds. technicznych.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876