Wczoraj na terenie województwa lubelskiego doszło do dwóch utonięć. W Lublinie w rzece Bystrzyca utopił się 23-latek. Spędzał czas z grupą znajomych, którzy najprawdopodobniej spożywali alkohol. Dziś rano z kolei w prywatnym stawie na terenie gm. Cyców znalezione zostały zwłoki 48-latka. Mężczyzna najprawdopodobniej wczoraj postanowił wykąpać się w swoim stawie.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tych dwóch tragicznych zdarzeń nad wodą. Niestety do utonięć mógł przyczynić się alkohol. Jak wstępnie ustalili policjanci wczoraj nad rzeką Bystrzycą w rejonie ul. Drewnianej przebywała kilkuosobowa grupa znajomych. Najprawdopodobniej spożywali alkohol. Około godziny 22.00 jeden z nich – 23-latek z gm. Konopnica postanowił wskoczyć do rzeki. Znajomi w pewnym momencie stracili go z oczu. Wezwani na miejsce policjanci oraz strażacy rozpoczęli poszukiwania. Akcja zakończyła się po północy, kiedy z rzeki wyłowiono ciało mężczyzny.

Drugie zdarzenie miało miejsce na trenie gm. Cyców. W prywatnym stawie utopił się właściciel stawu 48-letni mężczyzna. Najprawdopodobniej wczoraj postanowił się wykąpać. Dziś około godziny 7.00 ciało znalazł jego sąsiad, który przyszedł do niego na wspólne wędkowanie.

 

Łęczna 29 lipca

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876