Łęczyńscy policjanci w ciągu doby złapali aż 4 nietrzeźwych kierujących. Niechlubnym rekordzistą okazał się 43-letni mieszkaniec gm. Łęczna, który miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna jadąc w takim stanie rowerem doprowadził do kolizji drogowej.

Pierwsi kierowcy zostali zatrzymani do kontroli drogowej wczorajszego poranka, 6 sierpnia. Tuż po godzinie 6 zatrzymali do kontroli drogowej w Łęcznej pojazd marki Volkswagen. Kierowca miał trudności w wypowiadaniu się i czuć było od niego woń alkoholu w związku z czym został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak się okazał 44-letni mieszkaniec gm. Uścimów miał 1 promil alkoholu w organizmie.

Ten sam patrol kilkanaście minut później złapał kolejnego kierowcę, który tym razem prowadził auto w stanie po użyciu alkoholu. 52-letni mieszkaniec Łęcznej, kierujący pojazdem marki Peugeot miał w organizmie niecałe 0,5 promila alkoholu.

O godz. 18.00 w Zofiówce doszło do kolizji drogowej, której sprawcą był nietrzeźwy rowerzysta. 43-letni mieszkaniec gm. Łęczna nie udzielił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu i uderzył w pojazd marki Renault kierowany przez 23-letniego lublinianina. Od rowerzysty wyczuwalna była silna woń alkoholu, jak wykazało badania miał on 2,32 promila alkoholu w organizmie.

Dzisiaj po godz. 4 rano w Łęcznej policjanci złowili kolejnego kierowcę, który jazdę poprzedził łykiem alkoholu. Okazał się nim 46-letni mieszkaniec gm. Firlej. Mężczyzna kierował pojazdem marki Citroen mając w organizmie ponad 0,5 promila.

Łęczna 7 sierpnia

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876