Policjanci poszukują sprawcy kradzieży samochodu marki Citroena Berlingo w kolorze beżowym, który został skradziony wczoraj, 4 listopada wieczorem w Łęcznej. Przestępca wykorzystał nieuwagę właściciela pojazdu, który zostawił go przed sklepem z uruchomionym silnikiem. Policjanci poszukują mężczyzny, którego wizerunek publikujemy.

Do kradzieży doszło po godz. 19:00 w Łęcznej na ul. Polnej przy jednym z marketów. Mężczyzna wykorzystał nieuwagę właściciela pojazdu, który na kilka minut wszedł do sklepu i pozostawił auto z pracującym silnikiem. Złodziej wszedł do samochodu i odjechał nim w nieznanym kierunku. Policjanci niezwłocznie pojęli czynności zmierzające do ustalenia sprawcy. W trakcie czynności zabezpieczyli monitoring z wizerunkiem mężczyzny. Okazało się, że przed kradzieżą odwiedził sklep na pobliskiej stacji paliw.

Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę lub posiadają informacje o tym zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łęcznej tel. (81) 752-72-10 lub z najbliższą jednostką Policji. Funkcjonariusze zapewniają anonimowość.

Łęczna 5 listopada

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876