Łęczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w sobotę, 16 lutego w miejscowości Cyganka gm. Milejów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca oplem 19 -latka najechała na leżącego na jezdni 39 – latka. Do zdarzenia doszło chwilę po tym, jak inny kierowca widząc leżącego na jezdni mężczyznę, próbował go podnieść.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 21.00 w miejscowości Cyganka gm. Milejów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 47 – letni mieszkaniec gm. Piaski, kierujący pojazdem marki Suzuki, jadąc od miejscowości Łysołaje zauważył leżącego na jezdni mężczyznę. Kierujący natychmiast zatrzymał swój pojazd, po czym poszedł udzielać pomocy leżącemu mężczyźnie.

Po chwili zauważył jadący od miejscowości Cyganka samochód. Z uwagi na bardzo silną mglę mężczyzna latarką dawał sygnały do zatrzymania jadącemu pojazdowi. Pojazd nie hamował więc mężczyzna odskoczył do pobliskiego rowu. Niestety kierująca tym autem 19 – latka z gm. Milejów nie zauważyła, że coś się dzieje na drodze i wjechała w mężczyznę znajdującego się na jezdni. 39 – letni mieszkaniec gm. Milejów z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Łęcznej.

Celem stwierdzenia stanu trzeźwości została pobrana od niego krew do badań. Jak ustalili policjanci 19 – letnia kurująca oplem była trzeźwa. Mundurowi zatrzymali jej prawo jazdy.

Łęczna 18 lutego

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876