W ręce łęczyńskich policjantów wpadło dwóch nietrzeźwych kierujących. 61–letni mieszkaniec gm. Cyców kierował pojazdem marki VW Polo. Kolejny to 46–letni mieszkaniec gm. Milejów. Kierował mercedesem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Pechowo rozpoczął i zakończył się miniony weekend dla dwóch kierujących. W piątek przed godz. 14 łęczyńscy policjanci otrzymali informację od obywatela, że w miejscowości Nowy Stręczyn gm. Cyców pojazdem marki VW Polo kieruje nietrzeźwy mężczyzna. Natychmiast na miejsce pojechali mundurowi. Tam przed jednym z budynków zauważyli zaparkowany pojazd. W środku auta za kierownicą siedział 61 – letni mieszkaniec gm. Cyców. Na początku mężczyzna niech chciał poddać się badaniu na zawartość alkoholu Oświadczył funkcjonariuszom, że wie, że jest pijany. Kiedy zdecydował się poddać takiemu badaniu okazało się, że 61 – latek miał ponad 2,30 promila alkoholu w organizmie. Ponadto ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

Kolejny kierowca został zatrzymany przez policjantów do kontroli drogowej w niedzielę po godz. 9 w miejscowości Łysołaje gm. Milejów. Mężczyzna podróżował mercedesem. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Jak się okazało to nie jedyne grzeszki na sumieniu 46 – letniego mieszkańca gm. Milejów. Mężczyzna kierował pojazdem nie mając do tego uprawnień, a ponadto auto nie posiadało aktualnych badań technicznych oraz obowiązkowego ubezpieczenia.

Wkrótce obaj mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

Łęczna 25 lutego

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876