W nocy z soboty na niedzielę w Starościcach gm. Milejów doszło do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem pijanego kierowcy. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Policjanci ustalili wstępnie, że 26-letni kierowca pojazdu marki Renault Laguna jadąc od strony miejscowości Jaszczów na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Audi.

Do szpitala w Lublinie z obrażeniami ciała trafiła 18-latka kierująca audi, a kierowcę renaulta odwieziono do szpitala w Łęcznej. Jak się okazało mężczyzna był nietrzeźwy. Mieszkaniec gminy Milejów miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.

Kierowca renaulta po przeprowadzonych badaniach ze szpitala trafił prosto do policyjnej celi. 26–latkowi policjanci zatrzymali już prawo jazdy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

Łęczna 9 kwietnia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876