Górnik Łęczna zaprasza na bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży w czasie kiedy szkoły będą zamknięte z powodu strajku nauczycieli.

Zajęcia odbywać się będą codziennie od dzisiaj, to jest od wtorku 9 kwietnia, aż do zakończenia strajku. Wszyscy chętni do uczestniczenia w nich powinni się zbierać o godz. 9:50 przy wejściu do klubowej hali. Sportowa zabawa trwać będzie w godzinach 10:00 – 14:00.

- Zawsze byliśmy blisko społeczności lokalnej i teraz nie może być inaczej. Udostępniamy klubowe obiekty bezpłatnie dla wszystkich chętnych. Zorganizujemy wszystkim chętnym gry, zabawy, liczne mecze i czas spędzony aktywnie w sportowej atmosferze. Uczniowie szkół z powiatu łęczyńskiego mogą spędzić ten wolny od zajęć lekcyjnych czas na sportowo po okiem naszych wykwalifikowanych trenerów z klubowej Akademii – można przeczytać stanowisko Piotra Sadczuka, prezesa Górnika Łęczna, na klubowej stronie. - Zajęcia odbywać się będą na świeżym powietrzu, a w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych w klubowej hali. Serdecznie wszystkich zapraszamy - dodaje Sadczuk.

     Cieszy tak prospołeczna postawa władz klubu z Łęcznej. Trochę martwi, że jeszcze bardziej do tego zobowiązana placówka miejska czyli Centrum Kultury w Łęcznej, nie ma nic do zaoferowania młodym mieszkańcom w trudnych dniach strajku nauczycieli. Na facebookowej stronie Centrum Kultury w Łęcznej nie ma żadnych zbliżających się wydarzeń. Na oficjalnej stronie internetowej pod datą 8 kwietnia widnieje informacja o sukcesach na festiwalu tańca.

 

Łęczna 9 kwietnia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876