Wczoraj, 5 maja łęczyńscy policjanci zatrzymali trzech pseudokibiców podczas zabezpieczenia meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Górnika Łęcznej i Siarki Tarnobrzeg. Pseudokibice drużyny gospodarzy przeskoczyli przez ogrodzenie i wtargnęli na teren stadionu.

W niedzielę na stadionie w Łęcznej odbył się mecz II ligi piłki nożnej pomiędzy drużyną Górnika Łęcznej i Siarki Tarnobrzeg. Tuż przed meczem trzech mężczyzn wtargnęło bezprawnie na teren stadionu. Najpierw przeskoczyli ogrodzenie, gdzie odbywała się impreza masowa, a następnie zaczęli arogancko zachowywać się wobec pracowników służby porządkowej.

Pracownicy porządkowi próbowali wyprowadzić z terenu stadionu bojowo nastawionych pseudokibiców, jednak mężczyźni byli agresywni i naruszyli ich nietykalność cielesną. Na miejscu interweniowali łęczyńscy policjanci, którzy zatrzymali pseudokibiców. W trakcie zatrzymania agresorzy znieważyli funkcjonariuszy. Wkrótce trzej mieszkańcy Łęcznej w wieku od 30 do 36 lat zostaną doprowadzeni do sądu i za popełnione przestępstwa usłyszą zarzuty.

Łęczna 06 maja

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876