Impreza jakich za mało! Rekordowa ilość oglądających, przyjazna atmosfera, uśmiechnięte dzieci wraz z rodzicami. Do tego prezentacja wozu bojowego straży, wspólne gry i zabawy oraz skakance. Festyn na zakończenie lata w Łęcznej okazał się świetną imprezą.

Ponownie okazało się, że Centrum Kultury w Łęcznej, które ma nienajlepsze notowania można bardzo dobrze zastąpić. Niejednokrotnie lepsze wydarzenia na mieście organizował Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, lokalne stowarzyszenia, a nawet sami urzędnicy z ratusza i właśnie tak było i tym razem.

Od samego rozpoczęcia, aż do zakończenia festynu, który odbył się 25 sierpnia na placu pomiędzy osiedlami Bobrowniki i Niepodległości, było bardzo wielu, dobrze bawiących się ludzi. I to wszystko bez ogródków piwnych i pijanej młodzieży! Bez sprzedaży alkoholu.

Festyn zwieńczony został pokazem dwóch filmów. Oglądających było tak wielu, że wszystkie leżaki i krzesełka były zajęte, a zebrani rozkładali się na kocach i matach. To był bardzo udany dzień czemu wyraz dali internauci w komentarzach po imprezie pisząc m.in. „Ewenement organizacyjny w naszym mieście. Zabawa dla wszystkich. Ogląda się z zazdrością bo człowiek za „duży”. Ogromniaste brawa. Tak trzymać Panie burmistrzu”. Życzymy sobie więcej takich udanych imprez i większej aktywności Centrum Kultury.

Łęczna 2 września 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876