Wczoraj, 2 września w godzinach popołudniowych doszło do pożaru domu znajdującego się na terenie gminy Puchaczów. Ogień strawił również przebudówkę, pełniącą funkcję obory, w której znajdowały się zwierzęta. Właścicielka posesji wstępnie oszacowała straty na 80 tysięcy złotych.

Wczoraj po godzinie 14 dyżurny łęczyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze domu znajdującego się na terenie gminy Puchaczów. Służby ratunkowe zostały poinformowane o pożarze przez kobietę, która jechała drogą krajową i zauważyła dym. Natychmiast udała się na miejsce pożaru i wyprowadziła z domu mężczyznę, który bezskutecznie próbował ugasić ogień.

Mundurowi ustalili wstępnie, że 53-letni użytkownik domu chciał zagotować sobie herbatę, w tym celu odkręcił butlę gazową i włączył kuchenkę, a następnie wyszedł z domu. Kiedy zobaczył płomienie sam podjął bezskuteczną próbę ugaszenia pożaru. Spaleniu uległo wnętrze domu, szopa oraz przebudówka, pełniąca funkcję obory, w której znajdowały się zwierzęta. Właścicielka posesji wstępnie oszacowała wartość strat na 80 tys. złotych. Policjanci z KPP w Łęcznej ustalają szczegółowe okoliczności powstałego pożaru.

Łęczna 3 września 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876