Łęczyńscy policjanci działając wspólnie z funkcjonariuszami Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego w jednym z lokali w Łęcznej odkryli trzy nielegalne automaty gier hazardowych oraz środki odurzające.

Łęczyńscy policjanci realizując wspólnie czynności służbowe z funkcjonariuszami Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego weszli do jednego z lokali znajdującego się na terenie Łęcznej. Właściwe rozpoznanie i współpraca obu służb przyczyniła się do ujawnienia w lokalu trzech nielegalnych automatów do gier hazardowych oraz środków odurzających. 19-letni mieszkaniec gminy Łęczna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym urządzanie lub prowadzenie gier hazardowych bez wymaganego zezwolenia zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 3 lat. 19-latek będzie również odpowiadał za naruszenie przepisów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Łęczna 10 czerwca 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876