Wczoraj pomimo padającego śniegu i trudnych warunków na drodze kierowca opla jechał grubo ponad 50 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym. Tłumaczył się, że spieszył się do pracy.

Na drogach powiatu świdnickiego od kilku dni panują trudne warunki drogowe: ujemna temperatura, padający i zalegający na drogach śnieg, śliska droga. Jednak nie wszyscy zachowują ostrożność.

Po godzinie 10:30 w Krzesimowie kamery nieoznakowanego radiowozu zarejestrowały kierowcę opla, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością ponad 100 kilometrów na godzinę. Policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej. Okazało się, że samochodem kierował 35-latek z Łęcznej. Tłumaczył mundurowym, że śpieszy się do pracy.

Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym oraz punktami. Dodatkowo na okres trzech miesięcy zostało zatrzymane mu prawo jazdy.

 

Media bez wyboru osiągnęły rekordowy wynik w sieci - ponad 440 mln wzmianek. Jak zauważył portal Polityka w sieci, żadna inna akcja nie miała takiego zasięgu w historii polskiego internetu.

Łęczna 12 lutego 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677