Trwają zapisy na Rodzinny Rajd Rowerowy i Lubartowski Maraton Turystyczny
Pierwszy z nich zaplanowany jest na najbliższą niedzielę i skierowany jest głównie do rodzin z dziećmi. Uczestnicy będą mieli do przejechania 20 km, a na trasie rajdu zaplanowane jest ognisko. W ramach Lubartowskiego Maratonu Rowerowego Rowerzyści będą mieli do przejechania 50 lub 100 kilometrów. Impreza ta połączona będzie ze spływem kajakowym dla chętnych. Wydarzenie odbędzie się 10 i 11 lipca.

W ostatnią niedzielę lipca tradycyjnie organizowany będzie Rajd Patriotyczny. Tegoroczna czwarta edycja odbędzie się 31. lipca, a uczestnicy pojadą do Czemiernik.

W sierpniu odbędą się dwa Rowerowe Rajdy na Orientację: Zdezorientowani 2021 oraz "Jabłonna'21". Pierwszy rajd odbędzie się w okolicach Lubartowa, drugi na terenie gminy Jabłonna. Każdy kto weźmie udział w obu rajdach otrzyma pamiątkowe puchary i drobne upominki rzeczowe.
Dodatkowo Członkowie Lubartowskiego Towarzystwa Przyjaciół Sportu pracują nad Rowerową Mapą Turystyczną Powiatu Lubartowskiego w ramach Zadania publicznego "Rowerowy Lubartów". W ramach niego powstanie 9 tras rowerowych z opisem po ciekawych zakątkach naszego powiatu i okolicy. Każdy chętny będzie mógł otrzymać specjalną kartę uczestnika i po zdobyciu pięciu pieczątek będzie uprawniony do otrzymania bezpłatnie wspomnianej wcześniej mapy. Opisy tras znajdują się na stronie internetowej http://www.stowarzyszenieltps.org/rowerowa/rowerowy-lubartow/ . Pieczątki można również zdobyć na Rajdach rowerowych organizowanych przez LTPS, między innymi Rodzinny Rajd Rowerowy, IV patriotyczny Rajd Rowerowy, Zdezorientowani 2021.

Szczegóły wszystkich wydarzeń w podanych linkach, facebooku stowarzyszenia i stronie internetowej.

Z rowerowym pozdrowieniem,
Piotr Zglejszewski

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876