Ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie miał 37-letni mieszkaniec gminy Łęczna. Mężczyzna kierując pojazdem marki Ford Focus doprowadził do kolizji drogowej z pojazdem zaparkowanym na stacji paliw w miejscowości Dąbrowa, gmina Ludwin a następnie wjechał w latarnię.

Do zdarzenia doszło po godzinie 16:00. Łęczyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na stacji paliw w miejscowości Dąbrowa, gmina Ludwin doszło do kolizji.

- Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem marki Ford Focus wjeżdżając na stację paliw doprowadził do kolizji z zaparkowanym oplem – informuje aspirant Magdalena Krasna. Uszkodził bok pojazdu oraz lusterko. Następnie wjechał w latarnię znajdującą się na parkingu. Jak ustalili policjanci fordem kierował 37-letni mieszkaniec gminy Łęczna. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto nie posiada uprawnień do kierowania. Razem z nim autem podróżował 58-letni pasażer.

Wkrótce mężczyzna odpowie przed sądem. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 26 lipca 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876