Łęczyńscy policjanci znaleźli marihuanę, która ukryta była m.in. w pomieszczeniu gospodarczym. Właścicielami narkotyków okazali się dwaj mieszkańcy gminy Łęczna. Zostali zatrzymani przez łęczyńskich mundurowych.

- Kryminalni ustalili, że dwaj mieszkańcy gminy Łęcznej mogą posiadać środki odurzające – informuje młodszy aspirant Izabela Zięba. W wyniku przeszukania domu zajmowanego przez 38 i 40-latka policjanci znaleźli siedem nabitych suszem roślinnym lufek, które ukryte były w regale. Następnie funkcjonariusze dokonali przeszukania pomieszczenia gospodarczego, w którym znajdowała się pasza dla koni, gdzie w metalowym okrągłym naczyniu odkryli ponad 35 gramów suszu roślinnego. Mundurowi realizowali czynności przy pomocy psa specjalizującego się w wykrywaniu narkotyków.

Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Zabezpieczony susz poddano badaniu testerem, który potwierdził, że jest to marihuana. Za naruszenie przepisów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 3 października 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876