Łęczyńscy policjanci wspólnie ze strażakami z wykorzystaniem łodzi patrolowali Jezioro Piaseczno. Podczas letnich wakacji jednym z priorytetów służb jest zapewnienie bezpieczeństwa nad wodą.

Sezon wakacyjny dla łęczyńskich policjantów to okres wzmożonych działań prewencyjnych i profilaktycznych wpisujących się w ramy ogólnopolskiej akcji ,,Bezpieczne wakacje” oraz „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Bezpieczeństwo osób wypoczywających nad jeziorami Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego jest priorytetem służb. Policjanci z łęczyńskiej komendy wspólnie ze strażakami z Państwowej Straży Pożarnej w Łęcznej pełnili patrol z wykorzystaniem łodzi. Funkcjonariusze dbali o bezpieczeństwo wypoczywających nad Jeziorem Piaseczno. Wysokie temperatury i słoneczna pogoda sprawiły, że nie brakowało miłośników wodnych kąpieli.

Aby jednak ten wypoczynek był bezpieczny, musimy pamiętać, że bezpieczeństwo, a szczególnie najmłodszych zależy w dużej mierze od nas samych. Przestrzegajmy więc podstawowych zasad, które powinny obowiązywać podczas wypoczynku nad wodą.

Łęczna 24 lipca 2022

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876