Po 3 latach nieobecności spowodowanych covidem, na mapę imprez w Lublinie wracają Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych. W trakcie dwóch dni trwania imprezy (25-26 listopada), będzie okazja posmakować różnorodnych stylów piwa, ich odmian i aromatów. W tych dniach można powiedzieć, że hala Targów Lublin zamieni się w największy pub w regionie. 30 browarów craftowych, ponad 200 różnych piw, piwne premiery i rzemieślnicze klasyki znane miłośnikom piwa – to wszystko będzie dostępne dla uczestników targów.

Wśród 30 browarów rzemieślniczych nie zabraknie dobrze znanych producentów piwa craftowego, jak i innowatorów branży piwnej. Lubelski rynek browarów craftowych reprezentować będzie Browar Zakładowy, Piwne Podziemie, Incognito, Dziki Wschód, Alchemik, Chmiele Nałęczowskie i Dwa miasta. Pierwszy raz na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych zaprezentują się takie browary rzemieślnicze jak Magic Road, Deer Bear, Lubrow, Recraft, Nook, Green Head czy Tarnobrzeg.

Wśród wystawców tegorocznej edycji Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych będą także producenci rzemieślniczego wina i cydru, opracowanych według autorskich receptur. Nie zabraknie też odpowiednich zakąsek. Zapewnią je food trucki, kuchnia żydowska, smaki Azerbejdżanu, kanapki z pulled porkiem, ostre sosy, tradycyjne wyroby z dziczyzny czy pajdy tradycyjnego wiejskiego chleba na zakwasie serwowane w wielu wariantach ze świeżymi warzywami.

Organizatorzy zapowiadają też wiele innych atrakcji, w tym możliwość obejrzenia w sobotę, 26 listopada transmisji meczy rozgrywanych w ramach fazy grupowej Mistrzostw Świata 2022: Polska – Arabia Saudyjska, a także Francja – Dania oraz Argentyna – Meksyk.

Impreza odbędzie się w Targi Lublin ul. Dworcowa 11; 25 listopada (piątek) 16:00-24:00, 26 listopada (sobota) 13:00-24:00.

Łęczna 22 listopada 2022

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876