Generalny wykonawca zaprasza osoby zainteresowane dofinansowaniem w ramach programu „Czyste Powietrze” na spotkanie informacyjne. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek i wtorek 17 i 18 lipca 2023 r. o godzinie 18.00 w Centrum Kultury w Łęcznej, ul. Obrońców Pokoju 1, 21-010 Łęczna.

Program „Czyste Powietrze” skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami lub współwłaścicielami jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. Dofinansowanie w ramach Programu „Czyste Powietrze” można uzyskać na kwotę 136 200 złotych.

Dotację można pozyskać na takie inwestycje jak: wymiana źródła ciepła, instalacja centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, mikroinstalacja fotowoltaiczna, ocieplenie przegród budowlanych, wymiana stolarki okiennej, a także wykonanie dokumentacji, czyli audytu energetycznego lub dokumentacji projektowej. Wszystkich zainteresowanych programem „Czyste Powietrze” zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach 17 i 18 lipca, podczas których przedstawione zostaną założenia programu, rodzaje przedsięwzięć oraz warunki dofinansowania, jak również sposób składania wniosków o dofinansowanie oraz zasady realizacji i rozliczenia przedsięwzięć.

2

Firma By Energy Solutions ma ugruntowaną pozycję na lokalnym i ogólnopolskim rynku. Swoją ofertę skierowała do klientów indywidualnych, firm oraz rolników. Oferuje pełen wachlarz usług w zakresie małych elektrowni domowych oraz farm, fotowoltaicznych, a także pomp ciepła. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, zapewniając kompleksową usługę: od indywidualnej wyceny, znalezienia finansowania po montaż, przygotowanie dokumentacji powykonawczej i przyłączenie do sieci OSD. Przez program „Czyste powietrze” firma realizuje docieplenia ścian zewnętrznych oraz docieplenia poddasza pianą PUR.

By Energy Solutions proponuje też montaż pomp ciepła. Pompy ciepła to kompletne urządzenia zapewniające użytkownikom same korzyści przez wszystkie cztery pory roku: kompletne ogrzewanie domu zimą, jesienią i wiosną, ochłodzenie w okresie letnim. Dodatkowo służą do całorocznego ogrzewania wody użytkowej. Montując pompę ciepłą, użytkownik zyskuje ekologiczny, bezemisyjny system grzewczy, najbezpieczniejsze w użytkowaniu urządzenie oraz maksymalny komfort, ponieważ pompy ciepła są urządzeniami bezobsługowymi.
Firma By Energy Solutions ma na koncie 2518 zrealizowany projektów oraz 56 400 przyłączonych kWp w roku 2022. Świadczy najwyższej jakości usługi. Klient jest w stałym kontakcie z zespołem specjalistów i zawsze może liczyć na pomoc. Klienci w 36 procentach to…rekomendacje!

3

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876