21 stycznia uczniowie klas czwartych Technikum Górniczego ZSG w Łęcznej sobotnio - niedzielną noc spędzili na swoim pierwszym, dorosłym balu. Za sto dni czeka ich nie tylko egzamin maturalny, ale i zawodowy. To jednak dopiero przed nimi. W sobotę bawili się do białego rana.

W części oficjalnej udanej zabawy i powodzenia na egzaminach życzył uczniom dyrektor ZSG Arkadiusz Marucha: Do matury pozostało sto dni, ale my znamy się dużo dłużej, pamiętam jak przyszliście do tej szkoły cztery lata temu. Myślę, że nasze wysiłki coś jednak wam dały, i że za te sto dni zdacie egzamin maturalny w stu procentach i z dobrym wynikiem, podobnie egzamin zawodowy. Tego wam życzę. Starosta łęczyński Adam Niwiński życząc dobrej zabawy powiedział: Na tym studniówkowym wieczorze niech króluje muzyka,taniec i dobry humor.

Ta wyjątkowa noc rozpoczęła się oczywiście polonezem. Młodzież jak przystało na pierwszy bal w swoim życiu prezentowała się niezwykle szykownie. Dziewczęta wystąpiły w pięknych modnych kreacjach, a chłopcy w dobrze dobranych garniturach. Wyglądali świetnie, wzbudzając podziw u przybyłych na bal gości. Chłopcy z wielkim przejęciem poprowadzili swoje piękne partnerki. Następnie rozpoczął się bal. Stoły suto zastawione wykwintnymi potrawami oraz palące się świece dodawały uroku stylowym wnętrzom zajazdu w Urszulinie.

Cztery lata w szkolnych murach to tak niewiele, a przecież pozostają w pamięci na całe życie. Czas dorastania ku dojrzałości ma w sobie niezaprzeczalny urok wspólnie przeżytych chwil, tych dobrych i tych złych. To one cementują przyjaźnie i sprawiają, że warto się spotkać nawet po wielu latach. Na pewno niezapomnianą chwilą będzie i ten sobotni wieczór.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876