W najbliższy weekend zapraszamy do Łęcznej na film. W ramach otwartego kina plenerowego w sobotę i niedzielę odbędzie się wspólne oglądanie na dużym ekranie. Telebim oraz leżaki rozstawione zostaną na skwerku pomiędzy osiedlami Bobrowniki i Niepodległości.

W sobotę o godz. 21:00 rozpocznie się emisja komedii „Agent i pół”. W skrócie: dwóch starych kumpli odnawia kontakt przez Facebooka. I tak księgowy, w którego życiu niewiele się dzieje, zostaje wciągnięty do międzynarodowej szajki szpiegowskiej...

W niedzielę seans rozpocznie się o godzinie 20:45, a wyświetlony zostanie film animowany „Madagaskar”. Ta znana już zapewne wielu, amerykańska produkcja przeznaczona dla dzieci a może rodzinnego oglądania, warta jest nawet powtórnego oglądu. Dla tych, którzy jej jeszcze nie widzieli, to powiemy, że film opowiada o czwórce zwierząt z zoo w nowojorskim Central Parku, które nagle znajdują się na wolności w tropikalnej dżungli i muszą stawić czoła życiu, jakie dotąd tylko sobie wyobrażały, ale nigdy go nie zasmakowały. Film zawiera dowcipne odniesienia do wielu znanych filmów i programów telewizyjnych.

Łęczna 23 czerwca 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876