Zespół 4ROSES z Gminnego Centrum Kultury w Ziółkowie (gmina Spiczyn) już po raz drugi został finalistą i laureatem Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Polskiej i Zagranicznej Firoliza – Warszawa 2021. Śpiewające dziewczyny: Gabriela Sugier, Karolina Wziątek, Dorota Jemielniak oraz ich instruktor muzyczna Paulina Mazurek, w kategorii Zespoły Wokalne wykonaniem piosenki „Skrzydlate ręce” zespołu Enej zdobyły III miejsce.

„Cztery różyczki” pomyślnie przeszły pierwszy etap konkursu w formie przesłuchań online i zostały zaproszone przez wraz z innymi zespołami i solistami do etapu drugiego konkursu. W stolicy wzięły udział w dwudniowych przesłuchaniach na żywo. Zwieńczeniem przesłuchań była listopadowa Gala Finałowa w Warszawie, z koncertem laureatów i uroczystym wręczeniem nagród. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorem czwartego już, ogólnopolskiego konkursu wokalnego jest Fundacja Instytut Rozwoju Artystycznego. "Instytut Rozwoju Artystycznego" to fundacja, do której celów statutowych należy działalność oświatowo-kulturalna w zakresie wspierania, promocji i pomocy w rozwoju kariery dzieci, młodzieży i osób dorosłych poprzez: wyszukiwanie osób utalentowanych wokalnie, instrumentalnie, aktorsko, tanecznie, promocję osób utalentowanych wokalnie, instrumentalnie, aktorsko, tanecznie, podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwój świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej, podtrzymywanie i upowszechnianie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, promocje i organizacje wolontariatu, działalność charytatywną.

Łęczna 25 listopada 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876