Rafał Jagiełło jest jednym z założycieli nowego portalu z ogłoszeniami dla fachowców z twojej okolicy www.mamfach.info. To jego pomysł na start-up, który ma szansę zostać jedną z bardziej przydatnych i popularnych platform. Zadaniem portalu jest zbieranie ogłoszeń fachowców z całej Polski. Portal działa już od ponad roku czasu i jest ciągle udoskonalany. Niebawem pojawią się na nim nowe funkcje i udogodnienia, mające poprawić kontakt klienta z fachowcem. Modernizację przejdzie także aplikacja mobilna Mam Fach dostępna w Sklepie Play i App Store.


Rafał Jagiełło jako pracownik LW Bogdanka, postanowił wziąć udział w programie zakładowym ,,Aktywni w Bogdance’’. Daje on szansę na otrzymanie dofinansowania na rozwój amatorskich i profesjonalnych, pozazawodowych pasji, hobby i zainteresowań.

Program powstał po to by nagradzać zaangażowanie i aktywność, promować osoby osiągające sukcesy w swojej dziedzinie oraz wspierać je w osiąganiu lepszych rezultatów.
Zgłoszenie portalu Mam-Fach do programu ,,Aktywni w Bogdance’’ zyskało dużą aprobatę i poparcie wśród komisji wybierającej osoby z najlepszymi pomysłami, dzięki czemu Rafał Jagiełło stał się jednym z pięciu laureatów II naboru w 2022 r.

 

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876