Dzisiaj, 2 lutego do Łęcznej zawitało kino. Przewidziano pięć seansów od godz. 10,45 do 19,30. Projekcje w budynku „Centrum Kultury” w Łęcznej. To trwająca od połowy stycznia akcja Banku BNP Paribas pod nazwą „We love cinema”. Dzisiaj kino gości w Łęcznej.

W ramach tych działań o godz. 10,45 i 15:30 wyświetlony zostanie animowany film Sing 2. W kierowanej do całej rodziny produkcji, Miś koala - Buster Moon i gwiazdorska obsada jego teatru pragną wystąpić na olśniewającej, wspaniałej i ekstrawaganckiej scenie. Jest tylko jeden haczyk: najpierw muszą przekonać najbardziej samotną gwiazdę rocka na świecie (głosu użycza legenda muzyki-Bono, debiut w animacji), aby do nich dołączyła.

O 12:50 i 19,30 odbędą się projekcje filmu Spider-Man: Bez drogi do domu. Po raz pierwszy w kinowej historii Spider-Mana bohater zostaje zdemaskowany i nie jest już w stanie oddzielić swojego normalnego życia od bycia superbohaterem. Kiedy prosi o pomoc Doktora Strange'a, stawka staje się jeszcze bardziej niebezpieczna, zmuszając go do odkrycia, co to naprawdę znaczy być Spider-Manem.

Podczas seansu rozpoczynającego się o godz. 15:30 można będzie zobaczyć Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4. Miłość Agnieszki (Aleksandra Hamkało) i Marcina (Nikodem Rozbicki) rozkwita, podobnie jak Kasi (Grażyna Błęcka-Kolska) i profesora Wolańskiego (Zdzisław Wardejn). Babcia Solska (Katarzyna Łaniewska) marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka (Anna Mucha). Wolańska (Ewa Kasprzyk) postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia (Maciej Zakościelny) i Marlenki (Katarzyna Skrzynecka) burzy nieoczekiwana wizyta... A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata...

Bilety można kupić online (na stronie idedokina.pl) lub w kasie przed seansem. Cena biletu: 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy).

Łęczna 2 lutego 2022

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876