Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów jubilerskich przy ul. Świętoduskiej w Lublinie. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek 10 lipca. Do jednego ze sklepów jubilerskich przy ul. Świętoduskiej w Lublinie przyszedł młody mężczyzna. Zachowywał się jak typowy klient, zainteresowany był kupnem pierścionków. Pracownice sklepu pokazały mu biżuterię. W pewnym momencie mężczyzna zdołał wykorzystać chwilę nieuwagi kobiet i wybiegł ze sklepu zabierając dwie palety. Skradł około 60 szt. pierścionków. Wstępna wartość strat szacowana jest na kwotę ponad 35 tys. zł.

Postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Lublin Północ prowadzą policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji. Mundurowi zabezpieczyli zapis z monitoringu, na którym widać poszukiwanego do sprawy mężczyznę.

Osoby, które go rozpoznają, policjanci proszą o kontakt telefoniczny pod numer 997 bądź osobisty z najbliższą jednostką Policji.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876