Ponad 3 kg suszu marihuany znaleźli i zabezpieczyli policyjni kryminalni. Narkotyki ukryte były w zamrażarce, która stałą w pomieszczeniu gospodarczym.

W jednej z miejscowości w gm. Jastków, kryminalni z komisariatu w Niemcach znaleźli 27 listopada znaczną ilość środków odurzających. Podczas przeszukania pomieszczeń gospodarczych policjanci zabezpieczyli ponad 3 kg suszu marihuany, które ukryte były w zamrażarce. Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli w samochodzie mężczyzny amfetaminę i nabój myśliwski, na który mieszkaniec gm. Jastków nie posiadał zezwolenia.

37-latek, który w przeszłości był już karany za posiadanie znacznych ilości narkotyków, został zatrzymany. Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do sądu z wnioskiem policji i prokuratury o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do wniosku i zdecydował, że 37-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876