W sobotę godzinach od 12:00 do 16:00 wystąpią w Lublinie utrudnienia w ruchu w rejonie trasy przejścia Marszu Równości. Planowana trasa zawiera się w obrębie ulic: Al. Racławickie, Lipowa, Głęboka, Sowińskiego, Poniatowskiego, Popiełuszki. Wraz z przemieszczaniem się kolumny, możliwe będzie całkowite wstrzymanie ruchu na kolejnych ulicach. Na miejscu obecni będą policjanci, którzy zadbają o bezpieczeństwo i skierują ruch na alternatywne trasy.

W najbliższą sobotę w Lublinie w godzinach 13:00 – 16:00 odbędzie się Marsz Równości. W związku z wydarzeniem już od godziny 12:00 będą wprowadzane zmiany w organizacji ruchu polegające na tymczasowym zamykaniu ulic na trasie marszu. Trasa przejścia uczestników zawiera się w obrębie ulic: Al. Racławickie, Lipowa, Głęboka, Sowińskiego, Poniatowskiego, Popiełuszki. W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom wydarzenia jak również innym osobom czasowo wstrzymany zostanie ruch pojazdów na trasie przejścia marszu.

- Nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego czuwać będą lubelscy policjanci. Funkcjonariusze kierować będą mieszkańców na alternatywne trasy – informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski. Po przejściu marszu ruch będzie sukcesywnie przywracany.

Łęczna 2 września 2022

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876