Kolejne samorządy uruchomiają usługę powiadamiania mieszkańców za pomocą wiadomości SMS. Dzięki niej mieszkańcy wprost na telefon otrzymają ostrzeżenia pogodowe, najważniejsze informacje czy zapowiedzi kulturalne. Usługa jest dostępna również w formie aplikacji przeznaczonej do posiadaczy smartfonów bądź tabletów.

Świdnik, podobnie jak wiele innych samorządów, uruchomił usługę powiadamiania mieszkańców za pomocą wiadomości SMS. Posiadacze aplikacji „BLISKO” będą mogli skorzystać z prostego dostępu do komunikatów pogodowych, informacji o awariach, zarządzeniach kryzysowych, ale także aktualnych informacji z życia miasta, zapowiedzi kulturalnych czy sportowych. Wiadomości podzielone są na działy tematyczne, które można dowolnie wybierać, aby otrzymywać wyłącznie takie informacje, które nas interesują.

Użytkownikiem aplikacji może zostać każdy, kto jest posiadaczem smartfona bądź tabletu. Jeśli ktoś chciałby odbierać informacje z urzędu miasta, a nie posiada nowoczesnego urządzenia mobilnego może aktywować na swoim telefonie darmowe powiadomienia SMS-owe. Aby dołączyć do systemu wystarczy się zalogować korzystając z formularza on-line. Można również ściągnąć bezpłatną aplikację.

 

Łęczna 18 marca

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876