Lotnicze połączenie Lublin – Mediolan zostało wybrane „Trasą Roku” w czternastej edycji plebiscytu „Najlepsza Linia Lotnicza”, organizowanego przez portal Pasazer.com. Tytuł został przyznany przez Kapitułę, składającą się z przedstawicieli polskich lotnisk, dziennikarzy oraz ekspertów rynku lotniczego.

Wyróżnienie przyjęliśmy z ogromną satysfakcją i zadowoleniem. To dla nas trasa o szczególnym znaczeniu przede wszystkim ze względu na liczne kontakty handlowe pomiędzy województwem lubelskim a regionami w północnych Włoszech. Warto dodać, że nasze lotnisko jest jednym z dwóch w Polsce, z którego operuje easyJet, co jest dla nas bardzo dużym sukcesem i potwierdza potencjał Portu Lotniczego Lublin – stwierdza na portalu lotniska Krzysztof Wójtowicz, prezes PLL.

Obecnie z połączenia z Lublina do Mediolanu realizowanego przez linie lotnicze easyJet, pasażerowie mogą skorzystać dwa razy w tygodniu – w czwartki i niedziele. W sezonie letnim, czyli od 26 marca loty odbywać się będą w poniedziałki i piątki.

 

19 marca Łęczna

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876